Подробнее на сайте: https://natural-cure.ru
https://enjoymedicine.ru https://rankmedicine.ruhttps://medicineway.ruhttps://chinese-medicine.ruhttps://keepmedicine.ruhttps://indianmedicine.ru
https://bravemedicine.ruhttps://washealth.ruhttps://whitemedicine.ru
https://focmedicine.ruhttps://yetimedicine.ruhttps://safemedicine.ru https://medicinego.ru https://dearmedicine.ru

Pieejami Jelgavas kausa 2014 rezultāti!

K-1 jaunieši (1998.-2000.g.dz.) 13 km

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

17

Roberts Altmanis

Jelgava BJSS

1:00;39

2.

31

Māris Cilinskis

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:03;13

3.

16

Roberts Ernests Levics

Jelgava BJSS

1:04;16

4.

30

Rihards Kraulis

Jelgava BJSS

1:04;34

5.

32

Artūrs Derkusovs

Jelgava BJSS

1:06;45

6.

21

Artjoms Kokarevs

SASS/MSĢ

1:08;30

7.

15

Ansis Aleksandrs Ziemelis

Jelgava BJSS

1:09;35

8.

135

Kristaps Laube

Rīdzene

1:11;14

9.

193

Aleksandrs Saipulajevs

Ventspils

1:12;28

10.

34

Dāvis Deniss Landars

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:13;13

11.

35

Matīss Niks Vērmanis

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:13;23

12.

33

Heino Vāravs

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:16;20

13.

171

Jurijs Avkštoļs

Rīdzene

1:17;03

14.

195

Valts Vīgerts

Ventspils

1:17;27

15.

37

Uvis Arbidāns

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:18;21

16.

194

Ralfs Jātnieks

Ventspils

1:23;19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K-1 jaunietes (1998.-2000.g.dz.) 11 km

 

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

19

Anette Baum

Pērnava

59:10;00

2.

44

Sabīne Cirša

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:01;59

3.

45

Amanda Krūmiņa

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:02;05

4.

46

Santa Dreimane

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:02;59

5.

95

Daiga Liepiņa

Jelgavas BJSS

1:03;09

6.

151

Baiba Petrovska

Jelgavas BJSS

1:03;30

7.

113

Eva Altrofa

Rīdzene

1:03;46

8.

189

Viktorija Ķempele

Ventspils

1:03;52

9.

29

Justīne Andersone

Rīdzene

1:04;07

10.

103

Valērija Makare

Jelgavas BJSS

1:10;24

11.

117

Debora Zemzare

Jelgavas BJSS

1:12;56

 

190

Linda Krilovska

Ventspils

izstājās

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-1 jaunieši (1998.-2000.g.dz.) 13 km

 

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

172

Roberts Lagzdiņš

Jelgavas BJSS

1:13;00

2.

178

Matīss Ozols

Jelgavas BJSS

1:14;30

3.

179

Mārtiņš Robežnieks

Jelgavas BJSS

1:16;00

4.

38

Alvis Veldre

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:18;47

5.

163

Kirils Sokolovs

Rīdzene

1:19;05

6.

47

Arsēnijs Nitijevskis

Rīdzene

1:20;17

7.

43

Silvestrs Valdis Subocs

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:20;53

8.

197

Kristers Frišenfelds

Ventspils

1:23;16

9.

39

Dmitrijs Grjaznovs

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:24;33

10.

199

Aleksejs Sabarņa

Ventspils

1:26;05

11.

40

Ginters Kublinskis

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:26;14

12.

148

Donats Lapato

Rīdzene

1:27;00

13.

198

Marks Aleksejevs

Ventspils

1:32;25

14.

192

Daniils Serins

Ventspils

1:45;13

15.

191

Kristaps Buks

Ventspils

2:09;56

 

196

Dāvis Iļjins

Ventspils

izstājās

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-1 sievietes + juniores+ jaunietes13 km

 

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

137

Tatjana Tokareva

Rīdzene

1:36;34

2.

153

Jūlija Gutova

Jelgavas BJSS

1:45;05

3.

136

Jekaterina Horkova

Rīdzene

1:50;45

 

 

 

 

 

 

 

K-1 juniores (1996.-1997.g.dz.) 13 km

 

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

174

Daniela Kondratova

Jelgavas BJSS/ŪSK Barons

1:11;40

2.

188

Kristīne Bulačņikova

Ventspils

1:21;15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-1 sievietes (1995.g.dz. un vecākas) 22 km

 

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

187

Digna Tuča

 “Uz viļņa”

1:08;35

2.

11

Lāsma Liepa

Antālija

1:08;56

3.

165

Madara Aldiņa

Rīdzene

1:10;29

 

22

Paula Kondratova

SASS/MSĢ

izstājās

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-1 juniori (1996.-1997.g.dz.) 22 km

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

175

Guntars Kundziņš

Talsi/MSĢ

1:59;30

2.

12

Kārlis Rušmanis

Jelgavas BJSS

2:00;20

3.

176

Arnolds Kudrjavcevs

Talsi/MSĢ

2:03;36

4.

184

Ivo Jēkabsons

Ventspils

2:04;15

5.

118

Boriss Lonskis

Jelgavas BJSS

2:06;19

6.

41

Alekss Podenskis

Limbažu/Salacgr.n.ss.

2:07;01

7.

48

Rūdolfs Segliņš

Limbažu/Salacgr.n.ss.

2:09;14

8.

186

Raivo Jēkabsons

Ventspils

2:11;16

 

13

Miks Galvanovskis

Jelgavas BJSS

izstājās

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-1 vīrieši (1995.g. un vecāki) 22 km

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

92

Joosep Karlson

Pērnava

1:52;42

2.

183

Dagnis Iļjins

Ventspils

1:54;26

3.

93

Andreas Baum

Pērnava

1:56;59

4.

185

Mārtiņš Burkovskis

Ventspils

1:59;03

5.

14

Rahmads Stromanis

Jelgavas BJSS/ŪSK Barons

1:59;51

6.

164

Viktors Maisejenko

Zemgale

2:06;45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K-1 vīrieši (1995.g.dz. un vecāki) 22 km

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

116

Marks Ozolinkevičs

Jelgavas BJSS/ŪSK Barons

1:40;30

2.

25

Mārtiņš Veispals

SASS/MSĢ

1:43;39

3.

10

Siarhei Yashyn

Belarus

1:44;38

4.

28

Oskars Rikters

SASS/MSĢ

1:47;47

5.

99

Lychev Igor

St.Petersburg

1:53;07

6.

26

Endijs Bikovičs

SASS/MSĢ

1:54;32

7.

180

Rannar Jantson

Pērnava

1:55;45

8.

27

Valters Veispals

SASS/MSĢ

1:58;43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K-1 juniori (1996.-1997.g.dz.) 22 km

Vieta

Sacensību numurs

Vārds, Uzvārds

Klubs/ sporta skola

Rezultāts

1.

50

Aldis Artūrs Vilde

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:40;36

2.

18

Rinalds Lasmanis

Jelgavas BJSS

1:43;59

3.

177

Roberts Akmens

Talsi/MSĢ

1:47;45

4.

126

Arturs Kleins

Rīdzene

1:51;10

5.

51

Dāvis Ciršs

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:51;59

6.

42

Raivis Ozoliņš

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:52;03

7.

24

Mārtiņš Pumpa

SASS/MSĢ

1:53;53

8.

49

Hedijs Vents Brunēvics

Limbažu/Salacgr.n.ss.

1:57;02

9.

119

Sergejs Fjodorovs

Rīdzene

1:57;17

10.

181

Kristaps Redviņš

Ventspils

2:12;04

11.

127

Dāvis Ciršs

Limbažu/Salacgr.n.ss.

2:17;53

 

20

Filips Ozolinkevičs

Jelgavas BJSS

izstājās

 

 

 

 

 

Copyright © 2014. Ūdens sporta klubs "Barons", Peldu iela 4, Jelgava, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Izstrādātājs: LPComputer.lv